חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש

ברכייה אלסטית

סובלים מכאבים, חוסר יציבות או חולשה באזור הברך?
ברכיות אלסטיות יכולות להוות פתרון יעיל לשיפור היציבות והנוחות שלכם.

בפיט אורתופדיה הוד השרון תמצאו מגוון רחב של ברכיות אלסטיות המיועדות לתמיכה מיטבית בברך.
בין המוצרים שלנו תוכלו למצוא ברכיות אלסטיות עם סיליקון, ברכיות עם רצועות וצירים, ועוד סוגים רבים המותאמים לצרכים שונים.

כל הברכיות נבדקו ואושרו על ידי מומחים בתחום האורתופדיה, ונועדו להקל על כאבים, לשפר את היציבות, ולסייע בשיקום לאחר פציעה. נשמח לעזור לכם למצוא את הברכייה המתאימה ביותר לצרכים שלכם.

ברכייה אלסטית
ברכייה אלסטית ללא סיליקון

ברכייה אלסטית ללא סיליקון

תיאור המוצר:
ברכייה אלסטית להקלה על כאבי מפרקים ולשיפור זרימת הדם על ידי הפעלת לחץ ותמיכה במפרק הברך בכל צעד ובכל תנועה.

ייעוד המוצר:
הברכייה מיועדת לסובלים מדלקות או נקעים בשרירים או ברצועות הברך, למטופלים לאחר ניתוח, לסובלים מדלקות מפרקים ולסובלים ממחלת מפרקים ניוונית.

ברכייה אלסטית ללא סיליקון שחור

ברכייה אלסטית ללא סיליקון

תיאור המוצר:
ברכיה אלסטית ללא סיליקון, להקלה על כאבים בברך. מחממת את הברך, תורמת להזרמת הדם, מעניקה תמיכה בסיסית, סיוע לשרירים, קומפרסיה ופיזור לחצים.

ייעוד המוצר:
כאב קל-בינוני בברך, חבלה, נפיחות, חוסר יציבות קל.

ברכייה אלסטית ללא סיליקון - דגם ב

ברכייה אלסטית עם סיליקון

תיאור המוצר:
אריגה ייחודית המאפשרת גמישות מרבית בזמן פעילות וכיפוף הברך, ומבטיחה התאמה אידיאלית בכל זוויות הכיפוף. מייצב אחד בכל צד למתן יציבות. טבעת סיליקון איכותית להפחתת לחץ מהפיקה, ייצובה, ושמירה על מסלול תנועה תקין. מעסה את הרקמות ומפחיתה נפיחויות, תומכת בפעילות הרצועות ומפחיתה עומס מהמפרק. מונעת ביצוע של תנועות לא נכונות.

ייעוד המוצר:
לאחר חבלה, חוסר יציבות, חולשה, נפיחות במפרק, כאבים, מחלת מפרקים ניוונית, דלקת מפרקים, פגיעה בגידים ורצועות, שחיקת סחוס, גירויים.

ברכייה אלסטית ללא סיליקון - לבן

ברכייה אלסטית עם סיליקון

תיאור המוצר:
ברכיית פרימיום אריגה ייחודית המאפשרת גמישות מרבית בזמן פעילות וכיפוף הברך ומבטיחה התאמה אידיאלית בכל זוויות הכיפוף.

שני מייצבים בכל צד מספקים יציבות מוגברת. תוספת הריפוד בצד האחורי מבטיחה נוחות אופטימאלית. נקודות סיליקון מיוחדות למניעת החלקה. טבעת סיליקון להפחתת לחץ מהפיקה, ייצובה ושמירה על מסלול תנועה תקין. מעסה את הרקמות ומפחיתה נפיחויות. תומכת בפעילות הרצועות ובהפחתת עומס מהמפרק, מונעת ביצוע תנועות לא נכונות.

ייעוד המוצר:
לאחר חבלה, חוסר יציבות, חולשה, נפיחות במפרק, כאבים, מחלת מפרקים ניוונית, דלקת, פגיעה בגידים ורצועות, שחיקת סחוס, גירויים לאחר ניתוח.

ברכייה אלסטית ללא סיליקון - לבן דגם ב

ברכייה אלסטית עם סיליקון

תיאור המוצר:
הברכייה האלסטית מספקת לחץ ותמיכה למפרק הברך. הברכייה ארוגה במיוחד להתאמה מושלמת למבנה האנטומי של הברך והיא מצוידת בכרית סיליקון לנוחות מירבית.

ייעוד המוצר:
הברכייה מיועדת להקלה על כאבים שלאחר ניתוח או לאחר טראומה, לטיפול בבצקות בברך, לטיפול באי יציבות ברצועות הברך או לטיפול בדלקות מפרקים.

ברכייה אלסטית עם סיליקון

תיאור המוצר:
ברכייה אלסטית לייצוב מפרק הברך המצוידת בנקודות סיליקון לאחיזה מושלמת ולמניעת החלקות, טבעת סיליקון לעיסוי ותמיכה בפיקת הברך, לשיפור זרימת הדם ולהורדת הנפיחות והבצקת. הברכייה ארוגה מחומר נושם לנידוף זיעה ולחות וקלה ונוחה ללבישה ולהתאמה אישית.

ייעוד המוצר:
הברכייה מיועדת לייצוב מפרק הברך, להורדת נפיחות ובצקת, להקלה על הכאבים, לסובלים מדלקות לאחר ניתוח או טראומה ולטיפול בדלקות מפרקים.

ברכייה אלסטית עם סיליקון - שחור דגם ב

ברכייה אלסטית עם סיליקון

תיאור המוצר:
ברכייה אלסטית לייצוב מפרק הברך המצוידת בנקודות סיליקון לאחיזה מושלמת ולמניעת החלקות, ובטבעת סיליקון לעיסוי ותמיכה בפיקת הברך, לשיפור זרימת הדם ולהורדת הנפיחות והבצקת.

רצועת ירך ורצועת שוק מספקות תמיכה נוספת ומאפשרות התאמה אישית. הברכייה ארוגה מחומר נושם לנידוף זיעה ולחות וקלה ונוחה ללבישה ולהתאמה אישית.

ייעוד המוצר:
הברכייה מיועדת לייצוב מפרק הברך, להורדת נפיחות ובצקת, להקלה על הכאבים, לסובלים מדלקות לאחר ניתוח או טראומה, לטיפול בדלקות מפרקים ובתסמונת כאב פטלופמורלית (PFS – Patellofemoral pain syndrome).

ברכייה לאי יציבות פיקה

ברכייה לאי יציבות פיקה

תיאור המוצר:
המבנה המיוחד של הברכייה תורם לדחיפת הפיקה לכיוון המדיאלי ודיסטלי (דוחף את הפיקה למרכז), בזכות רצועות אלסטיות, ותמיכה של חצי טבעת סיליקון צידית. משולב מייצב אחד בכל צד, תומך בברך ומייצב אותה.

הברכייה מונעת תנועה לא נכונה של הפיקה. אריגה ייחודית מאפשרת גמישות מרבית בזמן פעילות וכיפוף הברך ומבטיחה התאמה אידיאלית בכל זוויות הכיפוף, הורדת עומס והגנה על הגידים והרקמות. נקודות סיליקון בחלק העליון מונעות החלקה של הברכיים מהרגל.

ייעוד המוצר:
אי יציבות של הפיקה, AKP, מפרק פיקה ירך (Patellofemoral Syndrome, Runners Knee) כאב ברך קדמי או "כאב פטלופמורלי", סחוס פגוע.

ברכייה לאי יציבות פיקה דגם ב׳

ברכייה לאי יציבות פיקה

תיאור המוצר:
ברכייה אלסטית לייצוב מפרק הברך על ידי הפעלת לחץ, המצוידת בטבעת סיליקון לייצוב הפיקה. הברכייה ארוגה מחומר נושם לנידוף זיעה ולחות וקלה ונוחה ללבישה ולהתאמה אישית.

ייעוד המוצר:
הברכייה מיועדת לייצוב מפרק הברך למטופלים לאחר ניתוח ולהקלה על הכאבים במקרים של פריקה או תזוזה של פיקת הברך.

ברכייה אלסטית עם סיליקון וחבק ברך תת פיקתי

ברכייה אלסטית עם סיליקון וחבק ברך תת פיקתי

תיאור המוצר:
ברכייה אלסטית המצוידת בנקודות סיליקון לאחיזה מושלמת ולמניעת החלקות ומשטחי סיליקון לעיסוי וייצוב הפיקה וגידי הברך.מערכת צירים לייצוב מפרק הברך, לפיזור העומס באופן שווה ולתמיכה בכל צעד ובכל תנועה. הברכייה ארוגה מחומר נושם לנידוף זיעה ולחות וקלה ונוחה ללבישה ולהתאמה אישית.

ייעוד המוצר:
הברכייה מיועדת לסובלים ממחלת אוסגוד-שלטר (Osgood-Schlatter disease), לייצוב מפרק הברך, להקלה על הכאבים, ולסובלים מפציעות או מדלקות בגידים.

ברכייה אלסטית עם לפיקה, רצועות וצירים

ברכייה אלסטית עם לפיקה, רצועות וצירים

תיאור המוצר:
ברכייה אלסטית עם צירים ניתנים להסרה המספקים יציבות ומאפשרים להתאים את תמיכת הברכייה לצרכי המטופל ולשלבי ההחלמה השונים. רצועת ירך ורצועת שוק לתמיכה מוגברת ולהתאמה אישית ומשען מיוחד לייצוב פיקת הברך.

הברכייה ארוגה מחומר אלסטי, נושם ואוורירי לנוחות מירבית.

ייעוד המוצר:
לתמיכה במפרק הברך לאחר פציעה קלה עד בינונית ברצועות ההיקפיות, לחוסר יציבות כרונית של מפרק הברך והפיקה ולתמיכה לאחר ניתוחי מניסקוס.

ברכייה לאי יציבות פיקה דגם ב׳

ברכייה אלסטית עם סיליקון, רצועות וצירים

תיאור המוצר:
ברכייה אלסטית הכוללת שני צירים צידיים לייצוב מפרק הברך ולתמיכה בכל צעד ותנועה. בעלת שתי רצועות מעל ומתחת לברך לחיזוק ולקיבוע. טבעת סיליקון לעיסוי פיקת הברך ולהורדת הנפיחות והבצקת.

נקודות סיליקון לאחיזה מושלמת ולמניעת החלקות, הברכייה ארוגה מחומר נושם לנידוף זיעה ולחות. קלה ונוחה ללבישה ולהתאמה אישית.

ייעוד המוצר:
לטיפול בחוסר יציבות קל עד בינוני, פציעות במניסקוס וברצועות ההיקפיות, לייצוב לאחר ניתוח ולטיפול בדלקת מפרקים ניוונית.

ברכייה עם רצועות וצירים

ברכייה עם רצועות וצירים

תיאור המוצר:
ברכייה מנאופרן עם בטנת ניילון לייצוב ולתמיכה במפרק הברך, ייצוב היקפי בעזרת הצירים מונע דפורמציות של הברך. רצועות תמיכה נוספות להתאמה אישית וליצוב אופטימלי.

ייעוד המוצר:
למניעת עיוותים במפרק הברך ולייצוב במקרים של חולשת שרירים או פציעה ברצועות הברך

יתרונות השימוש בברכיות אלסטיות

ברכיות אלסטיות מספקות תמיכה מצוינת לברך, משפרות את היציבות ומסייעות בהפחתת כאבים.
הן מיועדות לשימוש במגוון מצבים כמו נקעים, מתיחות, כאבים כרוניים, ושיקום לאחר פציעות ספורט.
הברכיות עוזרות לשמור על טווח תנועה תקין תוך מניעת תנועות לא רצויות שעלולות להוביל לפציעות נוספות.

המוצרים שלנו כוללים ברכיות אלסטיות עם סיליקון להגברת האחיזה והנוחות, ברכיות עם רצועות וצירים לתמיכה נוספת, ועוד סוגים רבים המותאמים לצרכים מגוונים.
הברכיות קלות לשימוש, נוחות ללבישה וניתן לשלב אותן בפעילות יומיומית ובפעילויות ספורטיביות.

השימוש בברכיות אלסטיות תורם לשיפור הביצועים הפיזיים, מפחית כאבים ומשפר את איכות החיים.
עם התמיכה הנכונה, תוכלו להמשיך בפעילות השגרתית שלכם בביטחון ובנוחות.

ברכייה אלסטית - שאלות נפוצות

ברכיות אלסטיות הן אביזרים אורתופדיים המיועדים לספק תמיכה והגנה לברך. הן עשויות מחומרים אלסטיים ונועדו לשפר את היציבות, להפחית כאבים ולמנוע תנועות לא רצויות שעלולות להוביל לפציעות.

ברכיות אלסטיות מומלצות לשימוש במצבים של נקעים, מתיחות, כאבים כרוניים, שיקום לאחר ניתוחים ופציעות ספורט. הן מתאימות גם לשימוש מונע במהלך פעילויות ספורטיביות ויומיומיות.

היתרונות של ברכיות אלסטיות כוללים תמיכה יציבה לברך, הפחתת כאבים, שיפור ביצועים פיזיים, מניעת פציעות, ונוחות לשימוש. הן מאפשרות תנועה חופשית ונוחה תוך שמירה על הברך והגנה מפני פציעות נוספות.

כדי לבחור את הברכייה האלסטית המתאימה, יש להתחשב בסוג הפציעה או הבעיה, ברמת התמיכה הנדרשת ובנוחות השימוש. מומלץ להתייעץ עם מומחה אורתופדי או איש מקצוע בתחום הבריאות כדי להתאים את הברכייה לצרכים האישיים שלכם.

כן, ניתן להשתמש בברכייה אלסטית לאורך זמן כל עוד היא נוחה ומספקת את התמיכה הנדרשת. חשוב לוודא שהברכייה אינה גורמת ללחץ מוגזם או לגירוי בעור, ולשמור על ניקיונה באמצעות שטיפה ידנית וייבוש טבעי.

צור קשר

פרטי התקשורת

פיט אורתופדיה המומחים למדרסים אורטופדים | נשמח לסייע לכם בכל שאלה, ניתן לדבר איתנו בכל אחד מהדרכים הבאות

כתובת: דרך רמתיים 50, הוד השרון

טלפון: 09-7601320

orthopedicare50@gmail.com

שעות פעילות חנות

א׳,ב׳,ד׳,ה: 19:00 – 09:00

ג׳, ו׳: 14:00 – 09:00

אני רוצה לקבל ייעוץ חינם!
צריכים עזרה? נשמח לסייע לכם...
התייעצות עם מומחה ללא עלות!
אנו בפיט אורתופדיה נשמח להעניק לך סריקה חינם וייעוץ ע״י מומחה - ללא התחייבות וללא עלות!
לקביעת ייעוץ נא ללחוץ על הכפתור מטה: